Kalender

Wilt u de e-bikes van de Zwitserse pionier FLYER van dichtbij beleven? Wij zijn vertegenwoordigd op talrijke beurzen en fietsevenementen in Europa. Maak van de gelegenheid gebruik om onze nieuwe producten te leren kennen en uitgebreid te testen. Wij verheugen ons op uw bezoek!

 

Alle evenementen kunnen zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd.

April 2020

18.-19.04.

Geannuleerd door de organisator: VELO Berlin

Berlin, DE www.veloberlin.com

Mei 2020

08.-10.05. Geannuleerd door de organisator: Bike Days Solothurn, CH www.bikedays.ch
22.-24.05. E-Bike Days München, DE www.ebikedays.de
29.-31.05. BikeUp Bergamo, IT www.bikeup.eu

Juni 2020

05.-07.06. Vélo Vert Festival Villard-de-Lans, FR www.velovertfestival.com
06.-07.06. Bike Testival Erzgebrige Breitenbrunn / Erzgebrige, DE www.biketestival-erzgebirge.de
20.-21.06. VELO Frankfurt Frankfurt, DE www.velofrankfurt.com

Juli 2020

18.07. Salzkammergut Trophy Bad Goisern, AT www.salzkammergut-trophy.at
24.-26.07. FSA Bike Festival Garda Trentino Riva del Garda, IT riva.bike-festival.de

Augustus 2020

05.-15.08. Locarno Film Festival Locarno, CH www.locarnofestival.ch
13.-16.08. E-Bike Festival Verbier, CH www.verbierebikefestival.com
21.-23.08. Bike Festival Willingen, DE www.willingen.bike-festival.de

September 2020 

05.09. Eurobike Friedrichshafen, DE www.eurobike-show.de
11.-13.09. TestRIDE Lenzerheide, CH www.testride.ch
11.-13.09. Italian Bike Festival Rimini, IT bikevents.com/italian-bike-festival
17.-20.09. Mountainbike Testival Brixen, IT www.mountainbike-testival.de

Oktober 2020

02.-04.10. Bike Test Gryon, DE www.bikegryon.ch
07.-11.10. Kampeer & Caravan Utrecht, NL  
07.-10.10. Roc d'Azur Fréjus, FR www.rocazur.com