Kalender

Wilt u de e-bikes van de Zwitserse pionier FLYER van dichtbij beleven? Wij zijn vertegenwoordigd op talrijke beurzen en fietsevenementen in Europa. Maak van de gelegenheid gebruik om onze nieuwe producten te leren kennen en uitgebreid te testen. Wij verheugen ons op uw bezoek!

 

Alle evenementen kunnen zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd.

Mei 2020

08.-10.05. Geannuleerd door de organisator: Bike Days Solothurn, CH www.bikedays.ch

Juni 2020

06.-07.06. Geannuleerd door de organisator: Bike Testival Erzgebrige Breitenbrunn / Erzgebrige, DE www.biketestival-erzgebirge.de
20.-21.06. Geannuleerd door de organisator: VELO Frankfurt Frankfurt, DE www.velofrankfurt.com

Juli 2020

10.-12.07. Geannuleerd door de organisator: E-Bike Days München, DE www.ebikedays.de
18.07. Salzkammergut Trophy Bad Goisern, AT www.salzkammergut-trophy.at

Augustus 2020

05.-15.08. Geannuleerd door de organisator: Locarno Film Festival Locarno, CH www.locarnofestival.ch
13.-16.08. E-Bike Festival Verbier, CH www.verbierebikefestival.com

September 2020 

11.-13.09. TestRIDE Lenzerheide, CH www.testride.ch
11.-13.09. Italian Bike Festival Rimini, IT bikevents.com/italian-bike-festival
17.-20.09. Mountainbike Testival Brixen, IT www.mountainbike-testival.de

Oktober 2020

02.-04.10. Bike Festival Willingen, DE www.willingen.bike-festival.de
07.-11.10. Kampeer & Caravan Utrecht, NL  
08.-11.10. Roc d'Azur Fréjus, FR www.rocazur.com